Dotrzymujemy obietnicy czystego cyklu

Naturalne składniki

Proces produkcji bezpieczny i etyczny

Troska o planetę Ziemię


Nasze zobowiązanie wobec Ciebie i planety.

Nieustannie pracujemy nad poprawą nie tylko bezpieczeństwa naszych produktów, ale także na rzecz zrównoważonego rozwoju.  

W 2022 roku wprowadziliśmy na rynek pierwszy produkt typu „refill” – wielokrotnego napełniania z zamiarem dalszego rozszerzania tej opcji. Dzięki temu dokładamy swoją cegiełkę w celu zmniejszenia ilości odpadów.

Piękne nowe opakowania 🙂

Wyglądają niesamowicie, ale mają też niesamowitą historię do opowiedzenia. Kartony zewnętrzne są drukowane na papierze kruszonym: wykonane z ekologicznej gamy papierów wykorzystujących pozostałości, jak owoce cytrusoweWyrzucone skórki owoców stają się papierem TAK! Teraz jest to historia warta opowiedzenia! Nasze eleganckie butelki pochodzą z Włoch i nadają się w 100% do recyklingu i ponownego użycia, i naprawdę wyglądają niesamowicie!

SUKI SkinCare zawsze będzie wolna od okrucieństwa. Jest czysta, naturalna i spełniająca wszelkie wymogi regulacyjne - najlepsze wspracie dla Ciebie i naszej planety.

 z dumą potwierdzamy, że nasze opakowania są wykonane z innowacyjnego, ekologicznego papieru, składającego się z 11 naturalnych surowców: pozostałości po procesie z owoców cytrusowych i kiwi, kukurydzy, kakao, kawy, oliwek, orzechów laskowych, migdałów, winogron, lawendy i wiśni.